Get Adobe Flash player
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
AutoCAD yazılımı, teknik çizim veya teknik resim dünyasına hitap eden tasarım ve çizim yazılımıdır.Mimarlar ,Şehir Plancısı, Peyzaj Mimarı, İç Mimar,İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi teknik çizimin gerekli olduğu bütün mühendislik alanları aynı zamanda inşaat ,makina,elektrik teknikerlerinde bilmesi gereken en temel CAD yazılımıdır.AutoCAD çizim tasarım alanında iş başvurularında en çok tercih edilen program olduğundan kendinizi bu alanda geliştirdiğiniz taktirde iş dünyasında bir artınız olacaktır. İş dünyasıda bir artınızın olması için kurslarımıza bekliyoruz.

Son Güncelleme (Cumartesi, 08 Ekim 2016 09:58)

 
Yeni dönem 3D Studio Max Kurslarımız kayıtlarımız devam etmektedir.Eğitim boyunca modelleme, kaplama ve ışıklandırma konularında detaylı ders yapılmakta, böylelikle eğitimin sonunda katılımcılar başarılı bir şekilde mezun olmaktadır. Ayrıca kursumuzda Vray render motoru kullanılmakta olup detaylı eğitimi verilmektedir.Ayrıca temel Photoshop ve script kurulum hakkında bilgiler verilmektedir. Kursumuz Milli Eğitim Sertifikalıdır.

Son Güncelleme (Cumartesi, 08 Ekim 2016 09:45)

 

DUYURULAR
Anket
En Çok İstediğniz Kurs
 
3d Max Uygulama Örnekleri
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider