Get Adobe Flash player
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
AutoCAD yazılımı, teknik çizim veya teknik resim dünyasına hitap eden tasarım ve çizim yazılımıdır.Mimarlar ,Şehir Plancısı, Peyzaj Mimarı, İç Mimar,İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi teknik çizimin gerekli olduğu bütün mühendislik alanları aynı zamanda inşaat ,makina,elektrik teknikerlerinde bilmesi gereken en temel CAD yazılımıdır.AutoCAD çizim tasarım alanında iş başvurularında en çok tercih edilen program olduğundan kendinizi bu alanda geliştirdiğiniz taktirde iş dünyasında bir artınız olacaktır. İş dünyasıda bir artınızın olması için kurslarımıza bekliyoruz.

Son Güncelleme (Cuma, 04 Ağustos 2017 13:30)

 
Yeni dönem 3D Studio Max Kurslarımız kayıtlarımız devam etmektedir.Eğitim boyunca prpgram arayüzü ,modelleme teknikleri, Vray kaplama ,Vray ışıklandırma ve Vray render konularında detaylı ders yapılmakta olup kurs süresince iç mekan dış mekan proje çalışması yapılmakdadır.Kurs süresince Autocad programında proje transferleri 3 boyutlu yazıcılar için modelle teknikleri studio render örnekleri verilemektedir. Ayrıca animasyon için temel teknikler, kamera animasyonları animasyon renderlarında bilinmesi gerekenler ağ üzerinden render alma konularına değinilmektedir.Temel Photoshop ve script kurulum hakkında bilgilerde verilmektedir. Kursumuz Milli Eğitim Sertifikalıdır.

Son Güncelleme (Cuma, 04 Ağustos 2017 13:56)

 

DUYURULAR
Anket
En Çok İstediğniz Kurs
 
3d Max Uygulama Örnekleri
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider